Rang Name Vorname Jg. Sektion Kat. Resultat TS
1. Stucki Urs 64 SV Diemtigen A 40 97
2. Klossner Adrian 56 SV Diemtigen A 40 94
3. Kunz Markus 65 SV Diemtigen A 39 100
4. Stucki Konrad 63 SV Diemtigen A 39 94
5. Mani Walter 56 SV Diemtigen A 38 98
6. Klossner Rainer 66 SV Diemtigen A 38 95
7. Lehnherr Hansueli 64 SV Wimmis A 37 98
8. Kämpf Michael 86 FS Erlenbach-Latterbach D 37 96
9. Stähli Remo 86 SG Spiez D 37 94
10. Gafner Urs 74 SV Wimmis A 36 98
11. Bühler Werner 63 MS Balzenberg D 36 96
12. Wampfler Klaus 67 SG Zwischenflüh-Schwend. D 36 95
13. Müllener Walter 56 FS Erlenbach-Latterbach D 36 94
14. Seewer Franz 66 SV Wimmis D 36 94
15. Wyssmüller Iris 95 FS Erlenbach-Latterbach D 36 94
16. Moser Daniel 56 FS Zwieselberg A 36 91
17. Kunz Fritz 64 FS Erlenbach-Latterbach D 36 90
18. Jukic Angela 95 FS Erlenbach-Latterbach D 36 86
19. Sigrist Walter 55 FS Därstetten D 36 85
20. Künzi Hanspeter 71 FS Zwieselberg D 36 85
21. Krieg Hans 36 FS Mörigen D 36 83
22. Niffenegger Hans 64 SV Wimmis D 35 100
23. Burkhalter Hans 42 FS Mörigen D 35 96
24. Lehnherr Anton 49 SV Wimmis D 35 95
25. Knutti Roland 53 SV Wimmis D 35 95
26. Hofmann Thomas 81 FS Mörigen D 35 95
27. von Niederhäusern Ueli 54 FS Erlenbach-Latterbach D 35 94
28. Kämpf Michael 90 MS Schwanden D 35 92
29. Schläppi Martin 60 FS Erlenbach-Latterbach A 35 91
30. Hofmann Ernst 45 SV Wimmis D 35 90
31. Hirschi Gottlieb 52 FS Stocken D 35 87
32. Karlen Edwin 85 FS Erlenbach-Latterbach D 35 87
33. Wyssmüller Bruno 86 FS Erlenbach-Latterbach D 35 87
34. Bühler Bruno 80 MS Balzenberg D 35 86
35. Jutzeler Reto 86 FS Erlenbach-Latterbach D 35 85
36. Balmer Daniel 69 SV Diemtigen A 35 83
37. Hirschi Roland 81 FS Stocken D 35 83
38. Fankhauser Hansruedi 50 FS Erlenbach-Latterbach D 34 98
39. Hänni Rudolf 40 FS Zwieselberg D 34 96
40. Zehr Martin 64 FS Stocken D 34 95
41. Pfahrer Jakob 33 SV Wimmis A 34 94
42. Rossi Rene 48 SV Wimmis D 34 94
43. Lüthi Florian 81 SG Spiez D 34 93
44. Reber Hans 55 SG Zwischenflüh-Schwend. D 34 92
45. Züst Andrea 83 SV Wimmis D 34 90
46. Stucki Beat 87 SV Diemtigen D 34 89
47. Stucki Hans 58 SV Wimmis B 34 88
48. Steffen Marzell 75 FS Erlenbach-Latterbach D 34 88
49. Meister Benjamin 58 MS Balzenberg D 34 87
50. Graf Florian 76 SV Wimmis D 34 86
51. Messerli Sandro 88 FS Erlenbach-Latterbach D 34 82
52. Schläppi Bernhard 43 SG Spiez D 33 98
53. Haldemann Daniela 68 SV Diemtigen D 33 98
54. Schmid Pascal 90 SV Wimmis D 33 98
55. Wenger Christian 34 SV Wimmis D 33 97
56. Meister Monika 60 MS Balzenberg D 33 96
57. Haldemann Konrad 54 SV Wimmis A 33 94
58. Schmid Peter 66 SV Wimmis D 33 94
59. Rytz Daniel 84 FS Stocken D 33 93
60. Sarbach Manuela 86 FS Erlenbach-Latterbach D 33 93
61. Schmid Franz 48 FS Zwieselberg D 33 88
62. Wyssmüller Manfred 62 FS Erlenbach-Latterbach D 33 84
63. Jungen Walter 61 SV Diemtigen D 33 83
64. Burger Stefan 80 SV Wimmis A 33 83
65. Binggeli Anton 40 FS Mörigen D 33 70